Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Çamlıca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup, topluma karşı sosyal sorumluluğunun bir gereği olarak, eğitim ve rehabilitasyon faaliyetlerini "insan odaklı" bir anlayışla yürütmektedir.

Merkezimizde,

  • Dil ve Konuşma Bozuklukları Destek Eğitim Programı
  • Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitim Programı
  • Otizm Spektrum Bozukluğu Destek Eğitim Programı
  • Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı
  • Bedensel Engelli Bireyler Destek Eğitim Programı

Bununla beraber Otizm (yaygın gelişimsel bozukluk), Zihin Engelli (Mental Retardasyon), Duyu Bütünleme, Bedensel Engelli (Fizyoterapi), Uzay Terapi, Bobath terapi, Konuşma Terapisi, Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Aile Eğitimi gibi her türlü eğitim modern metotlarla yapılmaktadır.

Rehabilitasyon Merkezimiz, çağdaş, kurumsal bir iş anlayışı benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarıyla, hasta ve engelli haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli eğitim hizmeti sunmak için yola çıkmıştır.

Hasta ve Engelli memnuniyetini esas alan ve Engelli haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren Rehabilitasyon Merkezimiz, öğrencilerimiz ve ailelerinin dilek ve beklentilerinin takibi, Öğrenci ve ailelerinin şikâyetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta ve engelli bireylerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret edilmektedir.

BENİ ORAYA GÖTÜR Çamlıca / İstanbul

ARAYIN
WhatsApp